Ömer Ö. Teşekkür Mesajı

İlgi alakanız için teşekkür ederim.

Garanti Bankası OGS İptali

Ömer Ö. |

2011 yılında aldığım OGS cihazını 2014 yılı başında telefonla görüşüp iptalini istedim iptal edildiğini söylendi. 2014 yılı Mart ayında PTT İmes Dudullu şubesinden HGS aldım. Tesadüf bu ay ceza geçişlerin var mı baktım 2014 yılı 8. ayın 8 de ve 2015 yılı olmak üzere 2 adet toplam 3 adet OGS geçiş cezası gördüm OGS Karayolları ile görüştüğüm de OGS'niz hesabı kapalı fakat etiket iptal edilmediği için OGS'den ceza görünüyor dediler.

Dragos Maltepe garanti şubeye gittiğimde OGS'niz iptal görünüyor dediler bunun üzerine banka çalışanı ile OGS Karayolları çalışanını telefon ile görüştürüp sorunun çözülmesini istedim banka çalışanın dediği ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyoruz sorun çözülmezse.

Etiketler :

OGS Cihaz İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Ö.
  25 Ağustos
  14:15

  İlgi alakanız için teşekkür ederim.

 • 17 Ağustos
  15:04

  Müşterimiz Sn. Ömer Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş