Garanti Bankası Öğrenci Olduğum Halde Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Gökhan A. |

2010 yılı AÖF öğrencisi iken iş yaşantısına başladım. Mevduat hesabı açmam istendi . Maaş için Avcılar şubesinden hesap açtırdım; fakat bana öğrenci olduğum sorulmadı . Bu nedenle benden 6 ayda bir 49 TL mevduat hesap ücreti kesildi . Ayrıca 2012 yılında Atatürk hava alanı şubesinden de mevduat hesabı açtırdım , bu bana orada da sorulmadı.

Garanti Bankası mevduat hesabı açarken kişiye öğrenci olup olmadığı sorulmuyor, kişi bu konuda bilgilendirilmiyor. Ben bu kesintiyi tesadüfen internette öğrendim. İnanıyorum ki mevduat hesabı açanların çoğu bu kesintiden habersiz.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Eylül
  09:42

  Müşterimiz Sn. Gökhan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş