06 Mart 2015

Garanti Bankası Ödenen Borca Kart Aidatı!

Bankanızın 3744... ... . 036 numaralı kart müşterisiyim. 14 Mart 2014 tarihin de 3.840,36.- TL toplu bir ödeme yaparak hem tüm borçlarımın ödenmesini hem de kredi kartlarımın iptalini vezne ve tel bankacılığı ile talep ettim.

Lakin müşteri temsilcisi aynı gün için de 2 iptal yapamayacağını söyledi. Buraya kadar her şey normal. Bankamız ertesi ay iptal edilen kredi kartı hesabına "yıllık üyelik bedeli" çıkartmış. Biz de zannediyoruz ki kart iptal oldu tüm borçlar ödendi diğer kartı da ne kullandık ne de şifresini almıştık. Aradan 12 ay geçtikten sonra bankanın avukatı beni aradı 200,23.- TL ödemezseniz yasal işlem başlatılacaktır. Yıllık bedelin faiziyle beraber düşmesini talep ediyorum.

Elif 266 Okunma

Cevaplar

  • Elif'in Teşekkür Mesajı15 Ekim 2015

    İlgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Elif E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön