11 Kasım 2015

Garanti Bankası Ödeme Yapılmadı Diye Mesaj Geldi!

30 Ekim tarihi kredi kartı hesap kesim tarihim. İnternet şubesindeki ekranda açıkça görülmekte.
Hesap kesim tarihi 30 Ekim Son ödeme tarihi 9 Kasım diye belirtilmiş. 30 Ekim'de 700 TL asgari tutarın üstünde ödememi yaptım. Bugün mail geliyor ödemeniz yapılmadı borcunuz var diye. Sorun benim tam zamanında hesap kesim tarihinde ödeme yapmam mı? Ben ödememi yaptım.

Erdinç 269 Okunma

Cevaplar

  • Erdinç 25 Kasım 2015

    30 Ekim 2015 Hesap kesim tarihiydi. Bu Tarihte kredi kartıma 700 TL ödedim. 15 gün sonra arandım ödemeniz gecikti dediler. Bu arada aynı gün hesabımdan küçük bir miktar para kesildi faiz tahsilatı olabilir. Bu siteye şikayetimi yazım aradılar ve bana gecikmeye düşmeyecek merak etmeyin dediler. 5 gün önce ve bugün arandım gecikme var bu durum kredi sicilinize işlenecek diyorlar. Ses kayıtları ortada.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. Erdinç K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön