21 Aralık 2015

Garanti Bankası Ödeme Tarihin Öncesi Faiz Yansıtması!

Garanti Bankası ile sorunlarımız devam ediyor maalesef. Bir firmanın müşteri temsilcileri bu kadar baştan sağma olamaz. Tam 4 kere aradım şikayetimi ve sorunumu dile getirmek için bana hesap hareketlerine aktarıyorum diyerek en baş menüye atıyorlar kimseyle bir iletişim kuramadım!
Benim kredi ödemelerim her ayın 25. günü yapılıyor 1.205 TL.

Ben ise 1-2 hafta öncesinden kredi ödemelerimi düzenli olarak yapıyorum 1 senedir (inceleyebilirsiniz). Şu an kredimi ödeyeceğim ancak bugün ayın 21.12.2015 son ödeme tarihim 25.12.2015. Ödenecek tutar 1.206.70 TL gözüküyor (ödemedim) bunun sebebini acil ve acil öğrenmek istiyorum? Ödemelerimizi gününden önce yapıyoruz diye acaba yanlış mı yapıyoruz?

Yusuf 61 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf08 Ocak 2016

    Müşteri Hizmetleri ile çözemedim konuyu. Kredi kullandığım şubeye gittim (Atalar şubesi) çok teşekkürler ki oradaki çalışanlar ilgilendi ve açıkladılar her şeyi eksiksiz olarak. Memnuniyetim sadece şubeden dolayıdır. Burada ki bu konuyu kapatmayacağım ben takip etmeseydim Kredi ödeme günüm gelmeden haksız olan kaç para faiz ödeyecektim bilmiyorum. İyi çalışmalar.

  • Yusuf22 Aralık 2015

    Halen ulaşamıyorum Ve buradan şikayetimi bildirdiğim halde arayanda olmadı. Garanti Bankası'nın bu işgüzarlığını her gün fotoğraf ile kayıt altına alıyorum. Ödeme günüm gelmeden faiz yansıtıyorsunuz bana Aralık 25i son ödeme günüm o güne kadar düzeltilmez ise eğer kredi borçlarımı ödemeyeceğim. Ve elimdeki resimli belgeler ile hakkımı sonuna kadar arayacağım böyle bir şey ile hayatımda hiç duymadım. İlk defa karşılaşıyorum. Müşteri memnuniyeti için göstermediğiniz çabadan dolayı Teşekkürler Garanti Bankası yetkili ve ilgilileri... . Kredimi ödemediğim an beni arayacaksınız ödemeniz yapılmadı diye o zaman da ben sizinle muhatap olmayacağım. Saygılarımla iyi haksız faizli günler dilerim...

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn. Yusuf Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön