Garanti Bankası Ödeme İtirazımı Sonuçlandırmadı.

Sevil K. |

Garanti Bankası'nın ödeme talimatı vermemiş olmama rağmen TTNET faturamı her ay bilmediğim bir kanaldan ödemesini yapmasına itiraz etmeme rağmen ve zamanında yollanan dilekçemi dilekçenin tamamı çıkmamış diye bir ay sonrasında dönüş yapmaları, dönüş yaptıkları gün aynı dilekçeyi tekrar yollamama rağmen itirazınızın süresi dolmuştur şeklinde mesaj atıp kendi hatalarından kaynaklanan sıkıntımı gidermedikleri gibi para iadeside yapmıyor. 2 ay bu işle uğraştım iki kurumda suçu birbirine atıyor.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevil K.
  04 Ağustos
  20:22

  Hala cözulmedı, cozulmedıgı gıbı yenı problemlerlede karsılasıyorum.garantı bankasının cıddı bır guvenlık zafiyetı olduguna kaanat getırdım.bızler talımat vermeden banka kendı kendıne hesap acıyor kapatıyor karttan para cekılıyor vs....

 • 15 Mayıs
  10:57

  Müşterimiz Sevil K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş