Garanti Bankası Ödeme İtirazı.

Sennur S. |

Üye olduğum spor salonuna 6 aylık 1200 TL ödedikten 3 gün sonra devlet tarafından el konuldu. Garanti Bankası'na 2 gün içerisinde itiraz dilekçesi gönderip ödemenin durdurulmasını istedim. 10 günde hiçbir şey yapılmayıp, ücret ekstreme yansıtılıp borcun benim borcum olduğu söylendi. Spor salonununa el konulduğunu öğrenilmesi sadece belediyeye bir telefona bakar. Bunun yerine kapanma evrakları benden isteniyor sanki buna ulaşabilirmişim gibi. Haklı Müşteri Hattı, ne kadar haklı olsan da çatır çatır parayı alıyor. Müşterinin yanında asla değil. Asla mağdur etmeme gibi bir derdi yok.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sennur S.
  05 Ocak
  14:14

  Artık müşterinizle dalga geçmeyi bırakarak bu sorunu çözüme ulaştırın. Diğer bankalara sorunu çözdüğü halde sadece Garanti b. Kk kullananlar olarak mağdur edilmeye devam ediyoruz. 1,5 aydır 1 hafta içinde sonuçlanacak yalanını dinlemekten son derece rahatsızım.

 • 16 Ağustos
  12:51

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş