22 Kasım 2013

Garanti Bankası Ocaktan İtibaren Hesap İşletim Ücreti Alacak!

Artık sözün bittiği yerdeyim. Hakkımı sonuna kadar savunacağım. Kasım 18 inde ve Kasım 20 sinde iki ayrı mesaj geldi ve içeriği Ocak 2014 itibarı ile var olan yabancı para hesabı normal hesap ve kredi hesaplarından belirtilen ücretlerin yanı 58 TL nin kesileceği bilgisini verdiler. Kredi hesabım 58 TL döviz hesabım 58 TL ana hesabım 58 TL yani 6 aylık hesap işletim ücreti 174 TL ödeyeceğim.

Bu haksızlık. Haksız kazanç olduğunun kanısındayım. Böyle bir ücreti kesinlikle sözleşmemde dahil olmak üzere kabul etmediğim için ocak ayında kesilmesi halinde yasal olan her türlü yola çekinmeden başvurup, her ne olursa olsun kartşarımı iptal edeceğimi beyan ederim.

Uğur 72 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Kasım 2013

    Müşterimiz Sn. Uğur K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön