04 Eylül 2014

Garanti Bankası Nedir Bu Yıllık Üyelik Aidatı?

Garanti Bankası yıllık üyelik aidatı adı altında 69 tl ücret kesmiştir ve bunu neye dayanarak yapmaktadır,ne yazık ki ülkemizde yasa yok diyor bunlar var diyor. Bankalar zaten herhangi basit bir işlem için orayı imzala burayı imzala diye sayfalar dolusu kağıt imzalatıyorlar. Zaten minareyi yapanlar kılıfını da ona göre uydurur misali kendi lehlerinde,ama bu hukuksuzluk çerçevesine ise ülkemizde göz yumulmakta,her çıkan yasa tüketicinin aleyhine sonuçlanmaktadır. Mutlaka birileri bu faiz sistemine dur demelidir..

Nurettin 282 Okunma

Cevaplar

 • Nurettin 11 Ekim 2014

  artık sizin gibi bir bankam yakında olmayacak ..kredi kartımı bitirdim borcunu kapattım,fatura ödemelerimide,maaş alımınıda bankanızdan yapmayacağım..69 tl.lik bankanız sizin olsun..bu bankayla çalışmakta olan diğer kardeşlerimizde duyarlı davranıp en kısa zamanda bu banka ile ilişkilerini kessinler..sözlerine sadık başka bankalara yönelsinler..

 • Nurettin 29 Eylül 2014

  Bankanın müşteri hizmetleri aradı direk olarak zaten bu yasal yola başvurmuşsunuz bizimde avukatlarımız var(sanki onlar zaten bizden para alıyorlar hiç olmazssa eğerki aidat alınmayacakca yasal yollardan zorluk çıkartarak alsınlar hemde bizim avukatlara iş çıksın der gibi.) oysa ben çözüm beklerken ne hakem heyetine nede başka bir yola başvurmuştum.demekki banka müşterilerine aba altından sopa gösterirki gibi yanıt vermekte kararlılar.o nedenle bizlerde kararlı olalım ve hakkımızı sonuna kadar kovalıyalım..Ben bu bankadan maaşımı alıyordum,fatura ödemelerimi buradan yürütüyordum,kredi kartımıda aktif olarak kullanıyordum ama şimdi ani bir kararla en kısa zaman zarfında bu banka ile iş yapmamanın yollarını deneyeceğim.

 • Nurettin 08 Eylül 2014

  Gündüz edilen telefonlarda bana ulaşım sağlanamıyor..tamam ama ne buraya netice yazılıyor nede e mailime sonuç hakkında bir bildirim yok..illede telefonlamı bildirim yapılması gerekiyor anlamış değilim..e mailime göndermesi gereken cevabı göndermiyor ama konu değerlemesi için anket göndermeyi hiç unutmuyorlar..

 • Garanti Bankası Temsilcisi04 Eylül 2014

  Müşterimiz Nurettin M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön