06 Şubat 2014

Garanti Bankası Neden Verdiği Sözü Tutmuyor?

Cep telefonuna mesaj gönderip 4 taksit kampanyası yapan Garanti Bankası Aralık 2013'te 1.200 TL'lik işlemimi taksitlendirmedi.Garanti Bankası'na durumu ilettim. Hesap kesim tarihinde yaptınız vs.bu nedenle taksitlendirilmedi dediler.Ocak 2014'te bu sefer hesap kesiminden önce yaptığım 121.TL'lik işlemi yine taksitlendirmedi.

Durumu kendilerine ilettim kimse ilgilenmedi.Bonus kredi kartı kullanırken korkar olduk,kolay kolay da bu kartı kullanmayacağım.121 TL'lik işlemin neden taksitlendirilmediği bilgisinin verilmesini rica ederim.

Ahmet 105 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Ahmet Ş.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön