20 Mayıs 2015

Garanti Bankası Ne Yaptığını Bilmiyor!

Kartımı kapattırmak istedim talep ilettim kayıt aldılar, bana 7 gün için de ilgili birimden arayacaklar kartınızı kullanmayın ve kırıp atmayın dediler. Sonrasında aradılar AMEX ve normal MS kartım için 2500 er mil yükleyelim, kullanmaya devam edin diye teklif geldi.

Kabul ettim ama arayan kişi işlemi yapamadı. Çünkü kart iptal edilmiş! Böyle saçmalık olmaz! Birbirlerinden haberleri yok, bunların sorun yaşattılar ve çözümde üretmiyorlar yazık! Şubeye gidecekmiş tekrar başvurup açtıracakmışım, oldu bir siz akıllısınız, sizin emrinizde köle var!

Tuğçe 186 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Tuğçe Nazlı G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön