07 Ocak 2014

Garanti Bankası Nakit Avansta Haksızlık Yaptı!

06.01.2014 tarihinde yüklü bir miktar nakit avans çektim. Bu işlemi bankanın internet sitesi üzerinden yaptım. Sitede; yapılan işlem için çekilen miktar üzerinden sadece %8 oranında işlem ücreti alındığı yazıyor, başka hiçbir şey yazmıyor. Fakat kartımdan daha fazla miktar çekilmiş.

Müşteri hizmetlerini aradığımda işlem ücreti yanında bir de vergi alınıyor dediler. O zaman neden bu bilgi sitenizde yer almıyor? Neden sonradan böyle şeylerle karşılaşıyorum? Sitede bilgi verilse ona göre çekim yaparım. Bana haber verilmeden ve internet siteniz üzerinden bilgi verilmeden yapılan bu fazladan çekimin iadesini talep ediyorum. Bunca yıldır maaşlı müşterinizim. Bunu nasıl yapıyorsunuz aklım almıyor.

Uğur 248 Okunma

Cevaplar

 • Uğur 11 Ocak 2014

  Sorunum çözülmedi. .

 • Uğur 08 Ocak 2014

  Beni aradılar ancak sadece tavsiyenizi ileteceğiz demekle yetindiler. Bu neye benziyor biliyormusunuz, bir süpermarkette, satılan malların fiyatlarını kdv siz yazmak demek. Gerçek fiyatı kasaya gidince öğreniyorsunuz. Hatta burada satın aldıktan sonra öğreniyorsunuz. Koskoca bankasınız. Bu kadar basit oyunlarla insanların parasını almaya çalışmanız çok komik. Miktar az da olsa sonuna kadar yasal yollara başvurarak hakkımı arayacağım. Etrafıma da bu konuda bilgilendirme yapacağıma da emin olabilirsiniz.

 • Uğur 07 Ocak 2014

  Kusurabakmayın da sadece adım soyadımdan nasıl ulaşacaksınız çok merak ediyorum. Şikayetimde ne müşteri numarası var ne de kart numarası. Şu ana kadar kimse ulaşmadı. Bekliyorum.

 • Garanti Bankası Temsilcisi07 Ocak 2014

  Müşterimiz Sn. Uğur A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formundan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön