06 Nisan 2015

Garanti Bankası Nakit Avans İptali!

Garanti Bankası'na ait kredi kartından zaman zaman kullanmış olduğum nakit avansları kapatmak için, 18 Şubat 2015 tarihinde 440333 no.lu telefonu aradım, nakit avansımı kapatmak istediğimi belirttim. Kendileri erken nakit avans kapatmada faiz indirimi yapamayacaklarını belirtiler. Bende kendilerine kızarak indirimde istemiyorum, bütün borcum ile birlikte kredi kartını tamamen kapatılmasını ve iptal edilmesini bir daha Garanti Bankası ile çalışmak istemediğimi belirttim. Garanti Bankası benim kartımı kapatmış fakat nakit avansımı kapatmamış olduğunu Mail adresime gelen mail ile öğrenmiş oldum, bunların yaptıkları, müşteriyi yanıltmak.

Köksal 625 Okunma

Cevaplar

  • Köksal07 Nisan 2015

    Yapmış olduğum şikayet ile ilgili Banka haklı müşteri temsilcisi tarafından arandım, tamamen Kamera şakası gibi, alo garantiyi arayın hesap açtırın, yok şifreniz tanımlanmadı, yok şubeye gitmeniz gerekir, arkadaş ben faiz indirimi filan istemiyorum, lütfen Garanti Bankası ile benim ilişiğimi kesin. Adınızı bile duymak istemiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Köksal O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön