09 Temmuz 2014

Garanti Bankası Müşteriyi Bilgilendirme Yapmıyor.

Garanti Bankası Galatasaray şubesinde bulunan hesabımda bir miktar paraya gelen blokenin nedenini 3 aydır bir türlü öğrenememiş olmak bu bankanın müşterilerine ne kadar değer verdiğini gösteriyor sanırım.

Banka şubesine gidip bilgi istedim, geri dönüş yapılacak denildi kimsenin döndüğü yok, telefon bankacılığından yardım istedim şubeyi aramalısınız dediler, şubeyi 2 aydır kaç kere aradım telesekretere not bıraktım kimse umursamadı bile. İnternet destek hattına bağlanmaya çalıştım zaten kimse orada online olmuyor. Devamlı bir bağlanıyor bekleyin durumu mevcut.

Şimdi bu bankada hesabıma gelen blokeyi nasıl öğrenebilir, işlem yapabilirim birisi bana bunu açıklasın lütfen.

Gökhan 295 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Temmuz 2014

    Müşterimiz Gökhan G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön