28 Kasım 2014

Garanti Bankası Müşteriyi Aşağılayan Müşteri Temsilcisi!

Bir gecikmeyi bugün halledebildim ve bana atılan mesajda ki 02124109000 hattı aradım, telefondaki bayan (A*** hanım!) telefon numaramdan adımı soyadımı tek tek söyledikten sonra güvenliğiniz için baba adı dedi, bende kusura bakmayın ama tanımadığım bir numaraya bu bilgilerimi paylaşamam dedim ve daha kelimem bitmeden ukala bir ses tonu ile o zaman bir zahmet bankaya kadar gidip oradan halledin dedi!

Daha sonra ki konuşmalarına da bu aşağılayıcı ses tonu ile devam etti, kendisinden isteğim sadece bana 3. veya 5. harfi gibi sorular sormasıydı, bizi böyle insanlarla muhatap edip borca düşen müşterilerinize olan yaklaşımınızı görmüş oldum için mutluyum, bugün itibari tüm hesabımı kapatıyorum.

Erkan 249 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Erkan G.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön