27 Mart 2013

Garanti Bankası Müşteriye Karşı İlgisiz!

2012 Yılı Eylül ayından bu yana Kredi Kartımın yenilenmesini bekliyorum. Garanti Bankası Sincan Çarşı Şubeyi defalarca aramama rağmen sürekli çalan telefonlarını meşgule atıp müşteriler ile görüşüyoruz mesajı ile cevap vermiyorlar. Dönüş yapmaları için not bırakıyorum. Hiçbir dönüş yapılmıyor.

6 aydır kullanamadığım kartımdan birde benden yıllık ücret alacaklar hemde 60 kusur TL. Kullanamayıp yararlanmadığım bir karta bu bedeli ödemek bana saf yerine koyuluyor muşum hissi veriyor.

Müşterisine hizmet vermemek nasıl eğer öğrenmek istiyorsanız başvuracağınız en sağlam yerlerden birisidir Garanti Bankası. En kısa sürede ilgili şubeye uğrayıp Kredi Kartımı ve Banka Kartımı iptal ettireceğim.

Ahmet 80 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet17 Nisan 2013

    Sayın Yetkili 27.03.2013 tarihinde bildirmiş olduğum şikayet üzerine tarafım aranmıştır. 2 hafta içerisinde kartımın elime ulaşacağı bilgisi verilmiş fakat 3 hafta geçmesine rağmen herhangibir gelişme olmamış karttan hala ne bir ses nede bir seda yoktur. Bu da şikayetimin ne kadar haklı olduğunun göstergesidir. Bu sefer bir çözüm bulacağınız ümidi ile. İyi Çalışmalar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön