10 Ağustos 2016

Garanti Bankası Müşterisine Değer Vermeyen Banka...

Garanti bankasıyla yaklaşık 12 yıldır çalışıyorum. 2 yıldır da maaş müşterisiyim, kredi kartım, kredi ürünlerim bulunmuyor. 6 yıl önce askere gitmeden kendi istediğimle kapattığım 800 TL limitli bir kredi kartım oldu. 6 yıl öncesinden bahsediyoruz. 2 yıldır sürekli maaş aldığım 2000 TL avans hesabım olan bankadan Annemin rahatsızlığı için cebimde 3000 TL gittim. 2000 TL ihtiyacım var dedim.

Mağdurum sağlık problemi ciddi boyutta bulacak alacak kimsem yok dedim. 2013 yılı KBB raporu olumlu şube müdürü girişi olmuyor. 444 0 333, 444 0 338 ve haklı müşteri hizmetleri yaptığım sosyal ağlardan yazdım sesimi duyuramadım. Annem şu an çok ciddi rahatsız ve mağdurum ben size soruyorum Başka bir arzunuz var mı? Değer vermediğiniz müşteriler için uyguladığınız prosedür dışında. Haklı müşteri hattınız da; haksızların yanında olsun bankanız ihtiyacı olmayana parası olana hizmet vermeye devam etsin.

Serhat 1.210 Okunma

Cevaplar

  • Serhat10 Ağustos 2016

    54671232 Nolu şikayete cevaptır. Onca yazılana cevabınız " Kredi Başvurunuz bankamız kredi politikalarına uygun olmadığı için olumlu sonuçlanmamıştır" bu mudur Yorum yapmıyorum size Yazıklar olsun... .Arama tenezülünde bile bulunmuyorsunuz sözde haklı müşteri hattıymış otomatik cevabı ver gönder inceleme bi mağduriyet gidermek için bir çaba yok. Başka bir şey demiyorum annem hasta be annem çaresiz kaldım yazıkk yemin ediyorum yazık gidin hakaret etti diye dava açın çaresiz kaldım çaresiz bunu o beyniniz almıyor mu borç istiyorum ödeyeceğim maaşım sizde ama nerede sistem sitem politika politika başka bir şey söylemiyorsun Millete milyarlar veriyorsunuz keyfim için istemiyorum tatil bayram için değil hastalıkkkkk sağlık be. tatil bayram için millete veriyorsun sağlık be bir kere yardımcı olun maaş alıyorum hepsini kesin siz değil en yetkiliye atın şu mesajlarımı hastane yatan annem için en yetkilinize iletin şu mesajı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Ağustos 2016

    Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön