14 Mayıs 2014

Garanti Bankası Müşterisi Olmayanlara İmkan Tanımıyor!

Yönetici danışmanım.Şirket olsun diğer ödemelerim olsun Garanti Bankası'ndan işlemlerimi halletmek zorundayım ama ben Fatih Sultan Mehmet bulvarındaki Garanti Bankası kadar düzensiz çalışan bir banka inanın görmedim. Kendi müşterilerine sağladığı olanakları ne yazık ki dışarıdaki müşterilerine sağlamıyorlar hatta bir hiç gibi davranıyorlar.

Daha önce bankaya şikayet formu oluşturmama rağmen ciddiye alınmadı. Güvenlik görevlisinden tutun çalışanlarına kadar hepsi bir asık surat onu da geçtim hizmetimi de görmüyorlar. Bu şikayetimin artık çözüm vermesini istiyorum.

Gülşan 452 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Müşterimiz Gülşan S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön