11 Ağustos 2014

Garanti Bankası Müşterisi Olarak Büyük Hayal Kırıklığı Yaşıyorum !

Garanti Bankası'na ait bonus çard platinum kredi kartı kullanıcısı olarak büyük bir hayal kırıklığı içindeyim. Yıllık kredi kartı üyelik aidatı olarak 69 tl ödedim. Ödemeye bilirdim de ama ödedim ve bu ödediğim ücretin haksız kazanç olması nedeniyle de il tüketici hakem heyetine başvurdum. Binbir eziyet çekerek başvurduğum tüketici hakem heyetinden lehime karar alındı.

Karar nüshası elime ulaşalı 1 ayı aştı ve defalarca hem bu site aracılığıyla, hemde kendi müşteri şikayet formlarını kullanarak yaptığım şikayetlere hiçbir tatmin edici bir cevap bulamadım.
Bana, heyet kararı ellerine ulaşınca geri dönüş yapılacağı söylendi o kadar. İl Hakem heyeti kararı alınalı neredeyse 2 ay oluyor. Müşteri No:18***80.

Ramazan 295 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Müşterimiz Ramazan T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön