10 Mayıs 2013

Garanti Bankası Müşterilerinizle İlgilenin!

Ayın 3 ünde garanti bankasından bir telefon geldi ekstre borcunu taksitlendirebileceğini söyledi tamam dedim fakat ayında 6 sında aradık iptal etmelerini söyledim 2 gün içinde cevap vereceklerini söylediler bugün ayın 9 u aradım daha belli olmadığını söylediler sonuçta henüz ekstre kesilmemiş iptal etmeyecek ne var anlamıyorum o an o kararı verdim.

Sonra vazgeçtik bugün gittim borcumun hepsini ödedim sözde müşteri memnuniyeti diye bir şey var artı neden ben hepsini ödeme durumu varken 600 tl faiz ödüm. Sizden ricam adınıza yakışır şekilde davranın. Bizler sizleri tercih ediyorsak adınıza güvendiğimizden dolayı eğer böyle davranacaksanız biz büyük bankayız diye reklam yapmayın.

Fırat 204 Okunma

Cevaplar

  • Fırat17 Mayıs 2013

    iletişime ne den geçmiyorsunuz.Sizi hergün arıyorum birde üstüne üstlük beni azarlıyorsunuz insan muamelesi bile göstermiyorsunuz.Bugün ayın 17 si ben borcumun tamamını yatırdım birde üstüne üstlük 600 tl faiz ödemek istemiyorum.Gereğini yapın yoksa hakkımı yasal yollardan arıcam.sizin için mahdur oluyorum sürekli sizi arıyorum hem maddi hem manevi zarar veriyorsunuz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön