Garanti Bankası Müşteri Temsilcisinin Temsilsizliği!

Eray Ö. |

Garanti Bankası'ndan kullanmış olduğum kredi ödemelerim maddi sıkıntılarımdan dolayı gecikmeli olarak ödenmektedir. Ödeme tarihlerinin son günleri Manisa Şubesinde görevli olan Müşteri temsilcisi E*** Ö. hanım benimle alakalı telefon rehberinde kim varsa aramaktadır. Öyledir ki belkide benim 5 yıldır görüşmediğim arkadaşıma bile ulaşıp ona beni araması için not bırakacak kadar psikopat bir görevli.

Bu durumdan rahatsız olduğumu kendisine dile getirmeme rağmen her ödeme hatırlatmasında ısrarla alakasız kişileri benim borcumdan dolayı aramakta. Bu kendilerini son uyarmam tekrarlanması durumunda yasal yollara başvurarak bu konuyu kendisine anlatmayı deneyeceğim.
Ben müşteriyim ve borç benim borcum alacak benim alacağım bu tür konularda 2. şahıslara 3. şahıslara her hangi bir bilgi verilmesi ve irtibata geçilmesi yasal bir suçtur kişilik haklarıma saldırıdır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Haziran
  12:17

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş