20 Mayıs 2014

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisinin Müşteriye Baskısı!

12.05.2014 tarihinde saat 20:08'de sim değişikliğimi tanıtmak için 444 0 333 Garanti Bankası çağrı merkezini aradım. Sistem kredi kartım ve parola isteyince sistem yanlış rakamları tuşlamışım ilgili bir kişiye yönlendirildim.

Bu bey benim arama sebebimden uzaklaşarak kredi kartıma 8 bin tl yükleneceğini kaza geçirirsem/ölürsem bunun borcumu ödemek için kullanılacağını, aileme kalacağını anlattı. İstemediğim halde onay kısmına yönlendirdi. Kabul etmediğimi belirtince tekrar başladı. Kaza geçirmeyeceğimden emin miyim? Bugüne kadar hiç kaza geçirmemişim değil mi? 35 kuruşum nereye vermiyor muşum? Bu artık bir öneri değil zorbalıktı. Baskı altındaydım çok rahatsız oldum. Bankaya güvenim kalmadı!

Seda 163 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Müşterimiz Seda A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön