13 Mayıs 2014

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Ulaşamadım.

444 0 338 no'lu hattınızı aradım. Tam 12 dakikada telefonuma cevap verildi. Nasıl bir kurumsal firmasınız ki bu kadar sürede telefonlara cevap verebiliyorsunuz. Bir anlık yaşanan beklenmedik bir yoğunluk diyelim buna telefona cevap veren S** hanım (Kendisine hanım denmesini istiyor) bana yardımcı olamadığı görüşmem içerisinde hakaret içerikli kelimeler olmamasına rağmen kendisi ile düzgün konuşmam gerektiğinde yoksa benimle görüşme yapmayacağı tehditini sunmuştur.

Bende kendisine buyurun telefonu kapatın veya başkasına aktarın dedikten sonra yaptığım işi ve çağrı merkezi kurallarını anlatınca geri vites yapıp söylediklerinin yanlış anlaşıldığını belirtiyor. Çok yazık Garanti'ye..

Suat 153 Okunma

Cevaplar

  • Suat18 Mayıs 2014

    6 gündür bir kez bile aramadınız şikayet yönetiminiz bu kadar kötü çalışıyor demek ki. Bugüne kadar bir tek sizin bankanızla çalışmam hataymış bunu fark ettirdiğiniz için size teşekkür ederim. Bir daha kartınızı kullanmayacağımı ve en kısa sürede iptalini sağlayacağımı da bilmenizi isterim. Büyük olan siz değilsiniz sizleri büyük yapan müşterileriniz dir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Müşterimiz Suat Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön