03 Aralık 2015

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisi Yok.

Günde en az iki kez kredi verelim diye beni arayan Garanti'nin 4440333 hattından canlı bir temsilciye ulaşmak mümkün değil. Onlar dilediğinde benimle canlı görüşebiliyorlar ancak ben hala canlı birini muhatap bulabilmiş değilim.

Temel 45 Okunma

Cevaplar

  • Temel03 Aralık 2015

    Garanti şikayet üzerine beni aradı. Protesto etmek amacıyla konuşmayı reddettim. çünkü yine onların istediği an onlarla konuşabiliyoruz. Yapmaları gereken 4440333 No.lu hatta müşteri temsilcisi seçeneği koymaktir. Sikayetlerimizi onların istediği kanallardan değil kendi istediğimiz kanallardan yapacağız. Face, Twitter gibi kanallara duyarsizlar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn. Temel K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön