20 Ağustos 2015

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisi Unutkanlığı!

19.08.2015 tarihinde Viaport Garanti Bankası şubesinden kredi çektim. Müşteri temsilcisine EFT hesap limitini açmasını söylemiştim.
Limitim açılmamış. Acil olarak aktarım sağlamam gerekiyor kendisinden şikayetçiyim.
Tekrar şubeye gidecek durumum yok, EFT'nin derhal açılmasını istiyorum.
Bilginize...

Cavidan 382 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn. Cavidan D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

  • Cavidan 20 Ağustos 2015

    Garanti Bankası Viaport Şubesini telefonla aradığında Gülhan hnm yerine farklı müşteri temsilicisi ile görüştüm. Kendisi Gülhan hanıma telefondan söylediklerimi söyleyerek kendisininde söylediklerini uzaktan uzağa tarafıma iletti. EFT için kendisine bilgi vermiştirm. Bilgisinin olmadığını benim kendisine tekrar hatırlatma yapmam gerektiğini iletmiştir. Sayesinde acil olması gereken transfer işlemimi gerçekleştiremedim. Çektiğim kredinin bir anlamı kalmadı. Şikayetçiyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön