Garanti Bankası Müşteri Temsilcisi Telefonu Yüzüme Kapattı!

Görkem A. |

27.08.2013 18:30 - 18:40 arasında Garanti Bankası tarafından aranılarak kredi kartı satışı yapılmak istendi bayan müşteri temsilcisi anlaşılmayacak derecede hızlı olarak tanıtımını yapıp satış yapmaya çalıştı tek anladığım "money" ve "kart" kelimeleri oldu ardından daha önce banka ile bazı olumsuzluklar olduğunu bununda kart ücretinden kaynaklandığını gayet düzgün bir dil ile ileterek istemediğimi söyledim. Ardından bir pufflama sesi ve suratıma kapatıldı. Bu nasıl bir kabalık?

En azından teşekkür eder veya ısrarcı olunur, olumsuzluk sorulur amaç satış yapmak mı müşteri memnuniyeti mi? İkincisi olduğunu sanmıyorum davranışı ile ilgili şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Görkem A.
  02 Eylül
  12:00

  28 ağustosta dönüş yapıldı 14:15 civarında müsait olmadığım için 14:45 te dönüş istemiştim 16:00 civarı arandım yine müsait değildim sonuç alamadım hala aynı kart satılmaya çalışılıyor istemiyorum hala anlatıyor müşteri temsilciniz gayet memnundum sizden ancak son 3 aydır yerle bir ettiniz tüm memnuniyeti.

 • 28 Ağustos
  13:20

  Müşterimiz Sn. Görkem A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş