Garanti Bankası Müşteri Temsilcisi Tavrı Ve İşletim Ücreti!

Merve Ç. |

Garanti Bankası Paracard hiç istemediğim halde kredi ödemem için mecburen çıkartıldı. 2 kere nakit sıkıştığımda AVM'de kullanmam ve kredi kartını evde unutmam halinde para yatırıp 3 kere kredi ödemesi ve kart ödemesini internetten gerçekleştirmem sonucunda tam 63 TL ücret kesildi.

Arayıp bununla ilgili bilgi almak isterken bana nerelerde kullandığımı belirtmekte ve çözüme götüremeyen bir temsilciyle karşılaştır. Bu ücretin iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde artık kredi ödemem ve kartımın taksitlerini kapatıp tamamen ilişkimi bu bankayla keseceğim.

Şimdiye kadar hiçbir ödememi aksatmadım. 10 TL eksik yatırıldığında arayıp Merve Hanım eksik yatırmışsınız diyen banka 1 kere tam ödediğimde aramadı

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Şubat
  14:11

  Müşterimiz Sn. Merve Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş