30 Eylül 2014

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisi Kartı Adresime Yönlendirmedi.

18.09.2014 tarihinde bankanızdan cep telefonuma gelen mesaja göre kredi kartımın İstanbul Kabataş şubesinde olduğu 45 gün içerisinde almam gerektiği söylendi.

Kartımı almaya gidemeyeceğimden, 29.09.2014 saat 21:17'de müşteri temsilcinizden gönderilen kartımın vereceğim adrese yönlendirilmesini istedim.

Temsilciniz;
Kartımın adrese yönlendiremeyeceğini ve gidip alamam gerektiğini başka türlü kartı teslim alamayacağımı beyan etti. Bunun üzerine bende, kullanamayacağım kredi kartımın benim için bir anlamı olmadığını düşünerek iptal ettirmek istedim. Müşteri temsilciniz bu sefer hesap kartımı iptal ettirmeye kalktı. Uyarınca da kredi kartımın basılmadığını dolayısıyla bir şey yapamayacağını belirtti.

Erdinç 398 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Eylül 2014

    Müşterimiz Erdinç K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön