Garanti Bankası Müşteri Temsilcisi Kaba Konuştu!

Büşra A. |

Bankanızdan 19:35 sularında bir temsilciniz O*** bey arayarak kredi kartı ödememi ne zaman yapacağımı sordu. Ben her ay hesap kesimimden önce düzenli ödemelerimi zaten yapıyorum. Bu saatte ödememi yapıp yapamayacağımı sordu. Gerek tavrı, gerekse yaklaşımı nasıl bu şekilde konuşuyorsunuz benle deyince, sizinle kaba şekilde konuşmuyorum denildi.

Lütfen düzenli ödemelerimi kontrol edin bankanızın profiline uymayan bu kişileri uyarın uyarılmasını talep ediyorum. Konunun ivedi bir şekilde araştırılması ve tarafıma geri dönüş yapılması, yoksa bu çağrı kaydının mahkeme kanalı aracılığıyla talep ederek kişi ve kurumunuz hakkında yasal işlem başlatacağımı tarafınıza beyan eder.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Aralık
  10:03

  Müşterimiz Sn. Büşra A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş