06 Şubat 2014

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisi Kaba Davrandı!

05-02-2014 saat 19,30-20,30 arası Garanti Bankası müşteri hizmetlerini kartıma yansıtılan yıllık kart ücreti ile ilgili aradım. Karşıma çıkan bay müşteri temsilcisine derdimi anlattığımda tutarın iptalini istediğimde neredeyse mahalle ağzıyla iptalin olmayacağını hatta'' İ*** bey biliyormuş gibi konuşuyosunuz '' gibilerin de bir şeyler söyledi.

Bunun üzerine kendisine nasıl bu şekilde konuştuğunu ve çağrılarını dinleye bir kalite bölümlerinin olup olmadığını sorduğumda VAR dedi. Öğrenmek istediğim Garanti Bankası müşteri hizmetlerinin konuşma şekli üslubu bu mudur. Yani demek istediğim müşteri temsilcisine işlemi yapması için biraz daha ısrarcı olsaydım bana hakaret de eder miydi.

İhsan 70 Okunma

Cevaplar

  • İhsan 12 Nisan 2014

    sınıfta kaldı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz İhsan Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön