20 Ocak 2014

Garanti Bankası Müşteri Temsilcinin Saygısızlığı!

19.01.2014 tarihinde Garanti Bankası hesabımdan vermiş olduğum bir otomatik ödeme talimatı sorunu ile ilgili olarak bilgi almak için aramış olduğum Garanti Bankası 4440333 numaralı telefonunda görüşme yapmış olduğum müşteri hizmetleri temsilcisi bayanın kaba ve yüksek sesle ve azarlama tavrında konuşması 10 yıldır maaş aldığım kredi kartlarını kullandığım ve konut kredisi ödemekte olduğum Garanti Bankasının müşterisine ne kadar değer verdiğinin bir göstergesidir!

Vuku bulan bu olaydan sonra tüm otomatik ödeme talimatlarımı ve hesabımın iptalini yaptım sabah ilk iş olarak kredi kartlarımın iptali ile en kısa zamanda konut kredimin başka bankaya taşınması sağlayacağım.

Kadir 52 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimiz Kadir O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön