23 Mart 2013

Garanti Bankası Müşteri Temsilcilerine Ulaşamıyorum!

Sesli yanıt sistemine geçmesine rağmen Alo Garanti'de sorunlar sürüyor. Benden telefon bankacılığı için müşteri numaramı ve parolamı istiyorlar. Bunu bilmiyorum. Yeni parola ve müşteri numarası vermek için uzun adımlardan sonra sesli olarak banttan çok uzun bir numara veriyorlar.

Bunu telefondayken aklımda tutmam ve tekrar söylemem mümkün değil. Bankanın bana ulaşmasını istiyorum. Müşteri girişini daha kolay hale getirseler kendileri için daha iyi olur. Boşu boşuna zamanımı harcadım. Diğer bankalarda bunu yaşamıyordum.

Cantekin 23 Okunma

Cevaplar

  • Cantekin25 Mart 2013

    Hesap işletim ücretimi ve ekstre için kesilen paraları(ekstre istemediğim halde) iade etmeyen Garanti'nin paracard'ını iptal ettirdim. Müşteri temsilcisi, neden iptal ettirdiğimi bile sormadan anında iptal etti. Haklı müşteri hattı da sorunuma çözüm üretmedi. Garanti'den memnun değilim. Bir daha Garanti Bankası'nın hiçbir hizmetini kullanmak istemiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön