Garanti Bankası Müşteri Temsilcileri Sanırım Anlık Ruh Hallerine Göre Hareket Ediyor.

Cem C. |

Uzun yıllardır Garanti Bankası ürünlerini kullanmaktaydım, çeşitli inatlaşmalar sonucu, OGS, HGS, mevduat hesapları vs. Hepsini değişik zamanlarda iptal ettim. Elimde son olarak Bonus kartım kaldı. 8 seneden fazladır kullandığım kartımı üyelik ücreti yüzünden birkaç kez iptal etmek istedim. Her seferinde konu ile ilgili departman beni geri arayıp ücreti iade ettiler. Arada dediğim gibi can sıkanlar oldu, uğraşmam gerekti fakat yine de her seferinde üyelik ücretini geri aldım. Son işlemde sürekli bu şekilde uğraşacak mıyım soruma, not alıyoruz ücret tahsil edildiğinde bizi arayın iade edelim bilgisi verildi. Şu anda yine 82,50 TL üyelik ücreti kartımdan tahsil edilmiş durumda, müşteri hizmetlerine yaşadıklarımı anlatmama rağmen ücreti iade edemeyeceklerini söylediler. Kredi kartı aidatı olmayan daha avantajlı 3 farklı bankanın kredi kartını kullandığımı ayrıca belirtmek isterim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem C.
  29 Temmuz
  00:17

  Konu hakkında müşteri hizmetlerinden arandım, geçen yıl kredi kartımı bir yıl kapatmamak adına taahhüt vermişim o yüzden ücreti iade etmişler, şu anda ücret iadesi yapmıyorlar, bu işlemi 10. ayda yapmışlar o yüzden kartımı da iptal edemiyorum. Ben de bugün karta ödeme yaptım zaten. Düşündüm ki 82.50 TL için 8 yıldır her yıl başımı ağrıtmaya değmez. 10. ayda Garanti Bankası ile son kalan bağımı da çözerim herkes yoluna. Zaten şikayetimdeki son satırlarda belirttiğim üzere diğer bankalarla sorunsuz ve mutluyum.

 • 28 Temmuz
  14:30

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş