11 Nisan 2013

Garanti Bankası Müşteri Taleplerini Dikkate Almıyor!

Garanti bankasında bir hesabım var. İnternet hesabıma girerken tek kullanımlık şifremin kayıtlı olduğu telefon numaramı başka bir müşteriye de kaydetmişler ve ona gitmesi gereken bütün kredi kartı yasal işlem mesajları bana geliyor haliyle tedirgin oluyorum. Yaklaşık 7-8 aydır defalarca aramama rağmen bu durumu düzeltmediler.

Sonra haklı müşteri hattını aradım. Diğer müşterinin numarasını beni hesabımdan silmelerini istedim ama onlar benim numaramı sistemden sildi. 1 aydır bu durumu düzeltmeleri için şube-haklı müşteri hattı gibi bir çok yeri aramama rağmen sürekli şikayetlerimi kulak ardı ettiler. 1 aydır internet hesabıma giremiyorum. Ödemelerim konusunda çok mağdur oldum. Şikayetçiyim.

Derya 147 Okunma

Cevaplar

 • Derya 11 Aralık 2014

  Garanti bankasi ile ilişiğimi kestim. Bir daha da çalışmayı düşünmem.

 • Derya 22 Temmuz 2014

  Üzerinden 1 yıl geçmiş olmasına rağmen ne tarafınızdan bir dönüş aldım ne de konu çözümlendi. Bankanızla ilişiğimi tamamen kestim. Tekrar çalışmayı da asla düşünmem.

 • Derya 05 Mayıs 2013

  Buna karşılık hiçbir bilgilendirilme yapılmadı. Kimse geri aramadı bile. Güç bela şubeden düzelttirmek zorunda kaldığım yetmiyormuş gibi Galata şubenizin çalışanı telefonu yüzüme kapattı. Koskoca Garanti bankasına yakışmayan ucuz hareketler! En kısa sürede bankanızdaki hesabımı tamamen kapattıracağım.

 • Garanti Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön