20 Ocak 2014

Garanti Bankası Müşteri Seçiyor!

Uzun yıllardır Garanti bonus kart kullanıcısıyım.Arkadaşımın cep telefonuna 16-31 ocak tarihleri arasında bonus kartla yapılan her alışveriş için 5 tl toplam 50 tl HAZIR yaz 3340 a yola diye mesaj geldi.Arkadaşım mesaj yolladı kampanyaya dahil oldu ben aynı şekilde kendi telefonumdan mesaj yolladım ''Kampanya Kriterlerine göre başvurunuz kabul edilmemiştir'' diye mesaj geldi.

Kampanya kriterleri nelerdir acaba ben nasıl olsa sürekli bonus kartımı kullanıyorum diye mi kampanyaya dahil olamıyorum. Sonuçta arkadaşımda Garanti müşterisi bende Garanti müşterisiyim bu kampanyadan ben neden yararlanamıyorum.Garanti Bankası yetkililerinden bu kampanyaya beni de dahil etmelerini istiyorum.

Özgür 84 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimiz Özgür K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön