04 Mayıs 2015

Garanti Bankası Müşteri Memnuniyetsizliği!

Garanti Bankası'nda 3 adet kredi kartım olmasına ve faal olarak kullanımlarına rağmen. Sadık bir müşterisi olmamdan sıkılmış demek ki. Kart aidatı kesmiş. Bankanın sadık bir müşterisi olarak zoruma gitti gerçekten ve iptal talebinde bulundum.

Komik tarafı adamlar bunu tınlamadan direk iptal etmişler. Geri kazanım veya şirket prestijini umursamayan sevgili Garanti Bankası bundan sonra ki çalışma hayatınızda başarılar dilerim, bu çalışma politikasıyla nasıl bir başarı sağlanacaksa şüpheliyim ama yinede geçmişin hatırına başarılar dilerim.

Selim 140 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Selim T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön