06 Mayıs 2015

Garanti Bankası Müşteri İlişkileri Temsilcime Ulaşamamak!

Garanti Bankası Beylikdüzü şubesini ekrandan bakıp söylemeleri gereken sadece bir dakikalarını alacak bir bilgi için günlerdir ortalama günde 20 kere aramama rağmen, telefonda sürekli " müşteri temsilcimiz şuan başka müşteriyle görüşüyor " mesajını veriyor.

Ayrıca yıllardır kredi kullandığım bu banka şubesine ne zaman gitsem müşteri temsilcim hep yoğun. Bu yüzden telefon edip bilgi almak istediğimde ise aldığım cevap hep aynı. Bana acil lazım olan bu bilgiye niçin bu kadar geç ulaşıyorum.

Ben de bankanızın müşterisiyim. Telefonlarıma benim de cevap verilmesi gerekmiyor mu? Sırf bu sebeplerden bankanızdan kredimi transfer edip mevcut kredi kartımı kapatmaya karar verdim.

Berrin 570 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Berrin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön