18 Haziran 2015

Garanti Bankası Müşteri İletişim Hattı Hikaye!

Garanti Bankası sağ olsun adıma yaklaşık 6 bin lira limitli bir kredi kartı tanımlayıp bana gönderdi. Ben de düğün zamanı nakit lazım olduğu bir anda taksitli nakit avans kullandım. 4440333 ile 1 saate yakın süre uğraştım bir sonuç alamadım. Haklı müşteri hattı diye sözde bir hat uydurmuşlar, müşteri haklı falan değil, hikaye o hat da.

Söylediklerine göre özlük bilgilerimde eksiklik varmış. Özlük bilgileri eksik olan müşterisine 6 bin liralık kart veren, sonra da basit bir işlem için en yakın şubeye davet eden (ki en yakın şube ile aramda 70 km var) bankaya yapılacak değerlendirmeyi bu bankanın müşterileri umursamayan yönetimine bırakıyorum.

Emre 327 Okunma

Cevaplar

  • Emre'nin Teşekkür Mesajı18 Haziran 2015

    Güzelyalı şubesi çalışanlarına çok teşekkür ederim, bütün mağduriyetimi büyük özveri ile giderdiler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Emre A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön