Mümin E. Teşekkür Mesajı

sorunun benden kaynaklanmadığını sesli yanıt sistemin hatalı olduğu hizmetinizden memnun olmadığımı banka müşteri hizmetlerine söyledim telefonda tşkler sikayetvar.com ekibi...

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Mümin E. |

Cep telefonumla aradım 444 0 333 Alo Garanti parolası alman gerektiğini söyledi bayan telefonda. Tabi bende aldım bayanın dediği Alo Garanti parolasını söylemen gerektiğini bende Alo Garanti parolasını tuşlayın diyor benim Blackberry 9380 model telefonum da harf yok EUW şu şekilde gönderdi mesajla ben bunu yazamıyorum söyledim sesli yanıt sistemine sistem bana Alo garanti parolasını tuşlayın dedi. Rakamları denedim harflere bakarak hatalı girdiniz dedi daha önceden dediler. Alo Garanti parolası olmadan yardımcı olamayız dediler. Sesli yanıt sistemine söyledim parolayı sesli yanıt sistemi tuşlayın dedi gene olmadı. Garanti Bankası müşteri hizmetlerine bağlanamadım 5 kere aradım,4 gsm, bir sabit hatla.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mümin E.
  08 Kasım
  20:59

  sorunun benden kaynaklanmadığını sesli yanıt sistemin hatalı olduğu hizmetinizden memnun olmadığımı banka müşteri hizmetlerine söyledim telefonda tşkler sikayetvar.com ekibi...

 • 05 Kasım
  16:32

  Müşterimiz Sn. Mümin E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş