22 Şubat 2013

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Garanti bankası kendi müşterisine hizmet vermekten kaçmaktadır. 30 dakika boyunca telefon bankacılığında karışıklığı kayıp çalıntı birimine bağlanarak çözmeye çalıştım. Kartımın daha önce süresini uzatmamıştım. Fakat her ay düzenli olarak kalan küçük borcumu ödemeye devam etmekteydim.

Kartımla ilgili birkaç bilgiye ulaşmak için aradığımda mutlaka açık bir kartınızın olması gerekmektedir şeklince sinirli bir ses tonuyla uyarı aldım. Şube müşteri hizmetlerini arayın biz yardımcı olamayız diyor, müşteri hizmetleri telefonda hizmet vermiyor.

Zorkan 281 Okunma

Cevaplar

  • Zorkan22 Şubat 2013

    Aynen söylemiş olduğum gibi. Kesinlikle kartınız yoksa bu banka tarafından kaale alınmıyorsunuz. Günümüz teknolojisinde ekmeği bile online alıp evinize kadar getirtebiliyorken reklamlarda "KOLAYLIK BİZDE" yalanıyla bir bankanın yalnızca aktif kartı olan müşterilerine hizmet vermesi korkunç bir şey. Mesajı aynen yazıyorum: "Aktif bir kartınız ya da 4440333 Alo Garanti şifreniz yok ise kartlarınız hakkında şubelerimizden bilgi almanızı rica ederiz. " Kararı siz müşterilere bırakıyorum. Başka bir söze gerek yok.

  • Zorkan22 Şubat 2013

    Bana e-mail gönderilmedi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön