26 Nisan 2013

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum!

Bugün Garanti bankasının 444 0 333 nolu telefonunu kaç kere aradım.Ancak bütün menüleri tek tek gezmeme rağmen asla müşteri hizmetlerine ulaşamadım. Bir soru sormak için 40 tane menüye girmek mi gerekiyor. Böyle bir sistem olamaz. Bir soru sormak içinde bankaya gideceksem saatlerce orada bekleyeceksem nerede kaldı müşteri hizmetlerinin varlığı.

Üsame 34 Okunma

Cevaplar

  • Üsame 26 Nisan 2013

    Garanti Bankası sorun çözmek için değil sadece cevap vermek için mail atmış. Bana müşteri numaramla veya kartımın son 6 hanesindeki numara ile müşteri temsilcisine bağlanabileceğimi söylüyorlar. Yani kartınız yanınızda yoksa, müşteri numaranızı da bilmiyorsanız müşteri hizmetlerine bir şey soramazsınız demek ki. Benim şikayetim bu yöndeydi zaten kredi kartı gelecekti adres bilgisini değiştirmek için aramıştım müşteri numaramı da bilmiyorum velhasıl kimseyle görüşemedim. Kartı vermek için 19.04.2013 tarihinde beni 5 kere aramayı biliyorlar ama biz arayınca kimseyle görüşemiyoruz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön