Hüseyin D. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler Garanti En azından geri dönüş sağlayıp sorunum hakkında ilgilenmeniz bile yeterli geliyor insana arayan müşteri temsilcisinin diksiyonundan çok memnun kaldım...

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum

Hüseyin D. |

Böyle bir bankacılık sistemi yok herhalde eşi benzeri yok. Garanti Bankası Müşteri temsilcisiyle konuşabilmek için önce bir robotla muhatap olman gerekiyor ki sürekli anlaşılmadı demesi de cabası. Ayrıca çok basit olan kredi kartı limit işlemlerini bu denli zor yapmalarını da anlıyorum aslında ama gerek yok bence maaşımı Garanti Bankasından alıyorum kredi kartlarım ben ve ailem dahil Garanti Bankası kredi kartlarımız mevcut sanırım tekrar düşünmemiz gerekecek.

5 dk'da halledilebilecek bir işlemi nasıl yaparız müşteriyi bıktırıp vaz geçirtiriz diye yapılmış birşey. Zaten yeterli müşteri temsilcisi de yok galiba başkasına yardımcı oluyor diye 7 defa dinledim.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin D.
  13 Mart
  23:37

  Teşekkürler Garanti En azından geri dönüş sağlayıp sorunum hakkında ilgilenmeniz bile yeterli geliyor insana arayan müşteri temsilcisinin diksiyonundan çok memnun kaldım...

 • 06 Mart
  10:35

  Müşterimiz Hüseyin D.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş