23 Mayıs 2014

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Veriyor.

22.05.2014 tarihinde telefon bankacılığından aranıp 600,00 TL hesabıma para aktarılacağı ve bunu 9 ay da taksitli olarak ödeyeceğim söylendi. Ödeyeceğim rakam kredi kartı harcaması gibi yansıyacaktı. Şartlar uygun olduğu için kabul ettim. Fakat hesabıma yatırılan para kredi kartı limitim den düşülmüş bununla ilgili bir bilgi verilmedi, şayet verilmiş olsaydı kabul etmezdim çünkü kredi kartını sık kullanan biriyim limitim düştü.

Ve boşuna faiz ödemek zorunda bırakıldım. Müşteri hizmetlerinin eksik bilgisinin bedelini ben ödemek zorunda değili, üstelik saatlerdir müşteri hizmetlerinize ve şikayet hattınıza bağlanmaya çalıştım. Garanti Bankası ile ilgili tüm olumlu düşüncelerim değişmiştir.

Şeyda 471 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Müşterimiz Şeyda B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön