12 Şubat 2014

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Sorunumu Gidermedi

Garanti Bankası ile alakamı aşağıdaki sebeplerden dolayı bitireceğim. Birikimli altın hesabı açmak istiyorum. İnternet şubesi vadesiz hesap limitiniz dolmuştur diye uyarı verdiğinden Ümraniye şubesi ile görüştüm. T*** F. adlı personeliniz altın hesabı açtı birikimli altın hesabı ve internet şubesi sorunu için genel müdürlüğe mail atacağız biz buradan açamıyoruz Alo garanti ile görüşün dedi.

Alo garantiyi aradığımda ise internet destek ile görüşün dedi onlarda daha sonra tekrar hesap işlemlerine bağladı B**** adlı çağrı personeli şube ile görüşün dedi. Bu nedir herkes birbirini atıyor ama sorunu çözen yok. Böyle bir şey olmaz. Sorunum en kısa sürede çözülmez ise kredi kartı vs her şeyi iptal ettireceğim bankanız ile alakamı keseceğim.

Onur 172 Okunma

Cevaplar

  • Onur 17 Şubat 2014

    Geri gönüş yapıldı bşey yapamıyoruz durum bu diye boşuna aramışlar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Onur T.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön