Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Sorunu!

Raşit Ş. |

Geçtiğimiz günlerde kredi kartımdan bilgim haricinde işlem yapılmış Garanti Bankası müşteri hizmetlerini aradım kartı kullanıma kapattırdım ve yeni kart talebinde bulundum. Birkaç gün sonra kartım adresime gönderilecek dedi ve gönderilmiş. Tabi ki yine Kuryenet ile gönderilmiş ki Kuryenet daha önce farklı zamanlarda üç kez adresimi bulamamış (kurye oturduğum yere gelip binadaki alt dükkanda sosisli-ayran yeyip içip adresi bulamıyor o ayrı bir konu) her neyse ben bu garanti müşteri hizmetlerini aradım kartı şubeden almak istiyorum diyeceğim ancak robot sesli santral kadından başka ulaşabileceğim kimse yok. (Kayıp-çalıntı servisi var sadece) parayı alırken garanti alıyor ya sonra?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mayıs
  09:27

  Müşterimiz Sn. Raşit Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş

 • Raşit Ş.
  11 Mayıs
  18:21

  Şikayetimde düzeltme yapacaktım ancak yapamıyorum. Yayından kaldırılmış şikayetim o sebeple yeniden paylaşıyorum. Basit bir işlemden Doğan sorunum günler sonra çözüldü. Kartım kuryenetten bankaya geri geldiğinde gidip şubeden Yeni kartı Şube\'den alacağım. Mesaj atacaklarmış bakalım bekliyorum. Garanti temsilcisi bay/bayan bu şikayetle ilgili benimle iletişime geçmenize gerek yoktur. Daha önce de söylediğim gibi düzeltme yapmak istedim ancak şikayet yayından kalktı o yüzden tekrardan yazdım.