Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Personel Davranışı!

Melis D. |

Garanti Bankası Alo Garanti müşteri temsilcisi E**** Hanım ile görüştüğümde banka kartı şifremi oluşturmak istediğimi söyledim ve bana sürekli kredi kartı avantajlarını anlatmaya başladı. Ben kredi kartı istemediğimi kesinlikle kullanmayı düşünmediğimi ve artık şifremi almak istediğimi söyledim ve bana benim konuşma izin vermiyorsunuz ben kredi kartını size anlatmak zorundayım dedi.

Tekrar şifremi almak istediğimi söylediğimde şifrenizi ATM'den alabilirsiniz dedi ve telefonu yüzüme kapattı. Oysa ki telefonla şifre alma hakkım vardı. Sonrasında tekrar arayıp başka bir müşteri temsilcisinden işimi kolayca hallettim.

Etiketler :

Banka Kartı Şifre İşlemleri Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Aralık
  13:44

  Müşterimiz Sn. Melis D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş