15 Mayıs 2013

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Personel Davranışı!

Şikayetim bonus american express" kredi katımla ilgili görüşme yaptığım İ*** isimli müşteri temsilcisi arkadaşımızın nedendir bilinmez hiç de geri durmayışıyla ilgilidir. Aslında problemin kapalı olan kredi kartımla ilgiliydi ancak bana bu konuda yardımcı olacağına kaba konuşmayı tercih etti. Kartınızı tekrar kullanıma açalım mı, bunu ister misiniz yerine; siz kendi isteğinizle kapatmışsınız deyip durdu. İyi de garanti ürünleri kullanmaya devam etmek istemez misiniz demek varken, senin amacın nedir. Bir de konuşmanın sonunda başka bir arzunuz diyor.

Bekir 70 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

  • Bekir 15 Mayıs 2013

    Dün gece, müşteri temsilcinin -kibarca ifade edicem-görgü kuralları hiçe sayması ve telefonda müşteriyi küçümseyici bir edayla konuşmasını hala hazzedebilmiş değilim. Evet, çok zoruma gitti. Belli ki çözemediğim ve yardım beklediğim bir kredi kartı problemi var, ve belli ki orada konuya vakıf müşteri temsilcisi olarak bulunuyorsun; e peki senin bir sorunun mu var da benimle öyle yukardan yukarıdan , dik dik konuşuyorsun? Yaklaşımın doğru değil, yöntemin doğru değil, belki de eğitimin doğru değil! Sanırım bir özür alana kadar da bu durumu sürdürmek zorundayım. Senin adın müşteri hizmetleri, bana değil de kime hizmet vereceksin acaba merak ediyorum?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön