24 Ocak 2014

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Konusunda Çok Yetersiz!

Esnek taksitlendirme opsiyonundan dolayı flexi kredi kartı aldım. Kart iyi sorunsuz ,para çekilmesin de hiç sıkıntı yaşanmıyor. Sıkıntı nerede derseniz call center. Yaşadığım olayı ayrıntı olarak anlatayım. Garanti Bankası müşteri hizmetleri feyz alsın işini belki tam yapar.

Kredi kartı kullanarak 7000 tl bir ürün aldım. Bilinçli bir müşteri olarak bankayı aradım tarih 05.01.2014 Ey Garanti Bankası ben 7000 TL bir alış verişim olacak bir sıkıntı olur mu taksitlendirebilir miyiz? Sorun olmaz 12 taksit bölebiliriz. Slip üstündeki numarayı sms atın bu kadar kolay. Tabiki böyle kolay olmadı numarayı gönderdik. Gelen cevap işlemi yapamıyoruz. Neden diye bankayı arayınca öğreniyoruz ki 5000 tl!

İbrahim 62 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 26 Ocak 2014

    Neden diye bankayı arayınca öğreniyoruz ki işlemlerde 5000 tl üst limiti varmış. Garanti bankası müşteri hizmetlerini arıyoruz öneride bulunuyorlar, harcamanızı ikiye bölerek kredi kartından çektirin diyor agent. Firmaya gidiyoruz rica edip ilk işlemi iptal ettirip ikiye bölerek tekrardan tutarı çektiriyoruz. Taksitlendirmek için bankaya sms atıyoruz onay kodlarını, işlemlerden birini taksitlendiriyor , işlemlerden birini taksitlendirmiyor. Garantiyi yeniden ara, neden diye sor cevap sadece son işlem taksitlendiriliyor. Şimdi garanti bankasına ve bu şikayeti okuyan sizlere soruyorum . Garanti bankası müşteriye, hizmeti taksitlemi veriyor, yoksa müşterilerinin zamanı çok canları sıkılmasın diye bu tür yanlış yönlendirmeler mi yapıyor. ? Garanti müşteri hizmetlerini arayın size bilgiyi taksit taksit versin, sizde yanlış işlem yapın mağdur olun kampanyası mı var ? Mağduriyetimiz Garanti bankası haklı müşteri hattına yansıttık. Yaklaşık 10 gün oldu. Sonuç bana ulaşınca bende sizlerle paylaşacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz İbrahim A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön