Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Konusunda Çok Yetersiz!

Zafer Ç. |

Garanti Bankası'na ParaCard için başvurdum şubeye gelmesini istedim kartın bugün gidip aldım şubeden kartımı. Şirkete gelince kargoyla bir kart daha geldi iki kartta aktif değil ve müşteri temsilcisine bu konu hakkında hiç bir şekilde bağlanamıyorum kart numarası istiyor giriyorum kullanıcı yok diyor.

Müşteri numarasını giriyorum müşteri yok diyor hiç bir şekilde bu sorunun çözümü için müşteri temsilcisiyle bir görüşme gerçekleştiremedim.Lütfen böyle bir sorununuz oluyorsa ilgili alanı eklerseniz başkalarına en azından yardımcı olabilirsiniz.

Etiketler :

Kredi Kart Şifre İşlemleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ekim
  17:38

  Müşterimiz Sn. Zafer Ç.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş