27 Nisan 2013

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Karmakarışık!

Yaklaşık 10 yıldır garanti müşterisiyim. 3 adet kredi kartım vardı birini kapattırdım. Birini kullanmıyorum. Sadece 1 tanesinden alışveriş yapıyorum. Geçenlerde kredi kartımın borcundan dolayı yapılandırma yaptırdım. Bana kredi kartımın kapatılacağı ve kullanamayacağım söylendi tamam dedim.

100 lira peşinat 15-20 gün sonra da 300 lira yapılandırma taksiti ödedim. Yapılandırma vakti gelmeden bugün hesabımdan 100 lira kredi kartıma ödeme için çekilmiş ve yapılandırma yaptığım kart için benden aidat ücret kesmişler. Daha geçen ay kesilen aidat bu ay da kesiliyor. Anlamadığım bu garanti bizi ne yerine koyuyor? Müşteri hizmetlerine ulaşıp görüşmek zaten deveye hendek atlatmaktan daha zor..

Funda 86 Okunma

Cevaplar

  • Funda 29 Nisan 2013

    mail adresime konuyla ilgili mail atmışlar. kısacası hem yapılandırmaya para öadeyeceksiniz hem de hesabınızdakini çekeriz diyorlar. gayet netler.. yapılandırma yapılan kullanılmayan bir karta da aidat parası alıyorlar. hakem heyetinde görüşürüz sayın garanti bankası a.ş

  • Funda 29 Nisan 2013

    lütfen burada yazmış olduğum numaradan bana geri dönüş sağlayınız.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön